עופרית ברנע

הסיפור שלי
 

עופרית ברנע, מאמנת תזונה אינטגרטיבית

 

זה התחיל בגיל 6 שבועות, עם הרבה מאוד אנטיביוטיקה לווריד ורופאים שלא בדיוק יודעים מה הבעיה ואיך להתמודד עם הדברים, והסתיים בגיל 8 לאחר התערבות כירורגית (כשנמצאה לבסוף הבעייה). מדהים עד כמה גופנו זוכר, לשנים אין פה משמעות. הגוף לא רק זוכר, הוא מדבר, צועק ודורש שיקשיבו לו. וכאשר מקשיבים מבינים שהוא מסביר מה עושה לו טוב ומה לא ועד כמה חשובה התייחסות לגופנו המדהים.

 

אחרי לא מעט שנים של חוסר שקט עם מערכת עיכול עצבנית, לא רגועה- וזה בלשון המעטה, כאבי ראש, הרגשת עייפות נוראית, תשישות ובעיקר חוסר חשק לעשיה. אחרי לא מעט טיפולים עם הומאופטיים ועם למטפלים מסוגים שונים, הרבה בדיקות, כל מיני סוגי דיאטות, הבנתי שיש לי את היכולת לשנות, אך זה מצריך שינוי מהותי ומכאן להחלטה שאני לוקחת את הבריאות, איכות החיים, התזונה וכל מה שביניהם לידיים שלי.

 

הרצון והתובנות הם שהובילו אותי ללימודי תזונה אינטגרטיבית

ב IIN, New York, בית הספר הגדול בעולם לתזונה. מכאן המסלול לשינוי אורח החיים וקריירה נעשה ברור יותר ויותר, הרצוון לעזור וללמד שאפשר אחרת בעזרת הכוונה נכונה. לזוז מהמקום הנוח הזה שאנחנו נמצאים ויודעים בתוככנו שהוא אינו עושה עימנו טוב.

 

הלימודים נתנו לי את האישור שידעתי שנים רבות, על הקשר המשולש גוף-נפש-תזונה. אחרי הרבה שנים של ניסיונות על עצמי ובני משפחתי (שהם חלק נכבד מאוד) גיליתי שהצוהר אל הנפש שלי הוא דרך התזונה.


במהלך האימון נלמד להכיר את עצמנו, מי אנחנו, מהי חוקתנו, נבין מה טוב לנו ומה פחות ונצא עם כלים, ידע ותובנות לדרך חדשה בריאה ומאושרת יותר.

כאמא לשני ילדים, אחד גדול בצבא והשניה בתחילת דרכה, אני רואה את ההבדלים, שאנחנו מקובעים באוכל שלנו,זה בא לידי ביטוי גם במקובעות בחיים האישיים שלנו.

באתר תוכלו לראות על מגוון הפעילויות שלי, הן בתוכניות והן בסדנאות.

הדרך לשינוי מתחילה עם ההבנה שגופנו יקר לנו,כל זמן זה זמן טוב להתחיל, מזמינה אתכם למסע שלכם אל עבר חיים טובים.


האני מאמין שלי : כבד ואהוב את גופך והוא יחזיר לך אהבה.

השכלה

 

תואר ראשון בניהול וכלכלה, אונ' פתוחה

ניו יורק ,IIN לימודי אימון תזונה, ביהס

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

טלפון: 050-2320333

רח׳ אלתרמן נתן 2, גן יבנה

© 2016, כל הזכויות שמורות לעופרית ברנע